سوالات متداول

ارسالی ها به دو شکل هستند :
۱- کتاب ها و محصولات سبک که بصورت ارسال پیشتاز برای کل شهرستان های کشور هستند که دو الی سه روز کاری زمان میبرد. برای اصفهان بصورت اسنپ باکس تقدیم شما میشود.
۲- محصولات سنگین مانند ساز ها که بصورت تحویل به باربری های مطمئن هستند و سفارش شما را سالم تحویل شما میدهند.

تمامیه محصولات از جمله ساز هایی که در سایت ملوداکس هستند دارای کارت گارانتی هستند که ۵ الی ۱۰ سال گارانتی ملوداکس میشوند و موارد اتقاق افتاده را به راحتی میتوانید پیگیری کنید.
ضمنا ۷ روز مهلت تست تمامی ساز ها دارند که میتوانید با خیال راحت خریدتان را انجام دهید در صورت مورد پسند نشدن میتوانید عودت دهید.

مجموعه ملوداکس، برند معتمد در جامعه هنری و موسیقی هست که از سال ۱۳۹۷ شروع به کار کرده است. بعلاوه از شروع فعالیت مجوز اینماد (اعتماد ملی ) که در قسمت پایینی سایت هست، داشته ایم و شما عزیزان میتوانید استعلام مجوز را در همان قسمت بگیرید.
ما مفتخریم که در طول این مدت فعالیت مان یک شکایت و نارضایتی از ارائه خدمات مان به هنرجویان و مشتریان ، نداشته ایم.
ضمنا، برای کسب اعتماد بیشتر لطفا با شماره های تماس یا چت سایت با ما در ارتباط باشید تا درصورت وجود ابهامات آن ها را رفع کنیم.

بله . مجموعه کتاب فروشی ملوداکس دارای گستره فراوانی بالایی‌ست که مقداری از آن را در سایت به مرور گذاشته ایم و روز به روز بیشتر میشود. شما برای کسب موجودی با ما از راه چت در سایت، چت واتس آپ، اینستاگرام و تماس مستقیم میتوانید مطلع شوید.

بله . همکاران عزیز چه در حوزه فروشگاه ها چه آموزشگاه داران و مدریس میتوانند با ما هماهنگی های لازم رو داشته باشند و برای دریافت لیست قیمت همکاری و قرارداد و توافق ها درخواست دهند. ما با افتخار در خدمت شما هستیم.

در صورتی که سوال و پرسش شما، از سوالات بالا نبود برای ما در فرم زیر یادداشت بفرمایید در کمترین زمان پاسخ شما پیامک یا ایمیل خواهد شد.