سوالات متداول شما

ارسال سفارش ها

چه روش های ارسالی ما داریم؟

روش های ارسالی : - پست معمولی( سفارشی ) که برای ارسال به کلیه مناطق هستند و مدت زمان ارسال نهایتا ۴ روز کاری است. - پست پیشتاز : برای کلیه مناطق هستند که مدت زمان ارسال ۲ روز کاری است. - پست هوایی : پست هوایی است که نهایتا ۱ روز کاری ارسال میشود و برای مراکز استان هاست و درب منزل تحویل میدهیم. برای این ارسال قبل از سفارش لطفا تماس بگیرید

آیا ارسال به کشور های خارجی دارید؟

بله و برای سفارش شما باید قبل از سفارش با ما تماس بگیرید تا اقدامات لازمه را انجام دهیم.

ساز ها را چطور ارسال میکنید؟

ساز ها به دلیل اینکه خیلی حساس هستند نمیتوان به طریق پست ارسال کرد. برای ارسال ما به باربری تحویل میدهیم و ساز را بیمه میکنیم و شما میتوانید آن را از باربری شهر خودتان تحویل بگیرید.

پرداخت سفارشات

آیا درگاه ها بانکی شما معتبر است؟

بله ما از درگاه بانک ملی ایران استفاده میکنیم و برای اطمینان از صحت مجوز های سازمان ارشاد و نماد اعتماد ملی ، به انتهای صفحه سایت بروید و بر روی مجوز ها کلیک کنید و مشاهده کنید.

آیا پرداخت درب منزل دارید؟

بله تنها مبلغ ارسالی را میتوان درب منزل پرداخت کنید اما برای پرداخت هزینه سفارش نمیتوان درب منزل پرداخت کرد. به دلیل سیاست های کاری ملوداکس.

بازگشت سفارش

آیا میتوان سفارش ها را برگرداند؟

بله در صورت مشکل و نقص سفارش میتوان با همکاران هماهنگ کنید و پس از بازگشت سفارش مبلغ سفارش به شماره حساب شما عودت داده میشود

چه مدت هزینه عودت سفارش واریز میشود؟

۲ روز کاری پس از تحویل سفارش به پست.

چگونه میتوان سفارش خود را رهیابی کنیم؟

پس از ارسال مرسوله به شماره همراه خود کد پیگیری پستی ارسال میشود که میتوان در سایت اداره پست در صفحه رهگیری مرسولات کد خود را وارد کنید و مرسوله خود را بر خط رهگیری کنید.
برای پرسش سوالات خود از چت آنلاین  و یا واتس آپ، میتوانید استفاده کنید

دسته بندی