سیستم همکاری در فروش ، کسب درامد با ملوداکس (بازاریابی اینترنتی و حضوری)

 

شما عزیزان میتوانید توسط سیستم بازاریابی اینترنتی و حضوری براحتی کسب درامد کنید. هر کس می تواند با عضویت در آن و کمک به فروش کالاها، به ازای خرید هر کاربر، پورسانت دریافت کند. این روش از مهم ترین شیوه های کسب درآمد از اینترنت و شبکه های اجتماعی مانند کانال تلگرام و اینستاگرام به حساب می آید. برای شروع همکاری در قسمت تماس با ما اطلاعات و مشخصات خودتان را ارسال کنید سپس توسط کارشناسان ملوداکس پرتال شخصی در ملوداکس به شما ارائه میشود که با کد تخصصی خودتان میتوانید به فروش و بازاریابی کالا ها و خدمات ملوداکس بپردازید.

همکاری در ملوداکس به دو صورت شکل گرفته میشود.

 • توسط کد تخصصی: که با این کد میتوانید در هنگام خرید در قسمت تخقیف و بن تخفیف این کد را استفاده کرد و مقدار پورسانت در پرتال شخصی بازاریاب ثبت میشود.
 • توسط لینک: در شبکه های اجتماعی (تلگرام و اینستاگرام و …) به تبلیغات و بازاریابی بپردازید و در زیر کالا ها لینک ارائه شده توسط ما را بگذارید. هر خریداری که توسط این لینک به مرحله خرید کامل و سفارش برسد درصد سود و پورسانت سفارش در پرتال بازاریاب و معرف ثبت میشود.

مقدار درصد مشارکت در فروش

کالا ها و آلات موسیقی و خدمات در ملوداکس هر دسته و گروه درصد مشارکت متفاوتی دارند که شما با فروش هر کدام از این کالا ها با کد تخصصی، مقدار مشارکت در پرتال شخصیتان ذخیره میشود که هر زمانی که درخواست کردید میتوانید  به حساب بانکی خود انتقال دهید.
با عضویت و ثبت مشارکت در ملوداکس شما رتبه برنز میگیرید. ملوداکس دارای سه رتبه بازاریاب دارد.

 1. بازاریاب سطح پایه:
  به عزیزانی که حداقل 1 تا 5 سفارش در ماه دارند. سود مشارکت و پورسانت در بین دسته ها کمترین حالت را دارد.
 2. بازاریاب برنز:
  این دسته بازاریابی به دسته دوم نامیده میشود که درصد مشخص و پایه بازاریابی ملوداکس را به خود تعلق میکند. این دسته از بازاریابی به کسانی تعلق میگیرد که کمتر ده سفارش در ماه به خود دارند
 3. بازاریاب نقره ای:

سومین نوع از بازاریابی از ملوداکس است، که به عزیزانی که بیشتر ده سفارش و کمتر 15 سفارش در ماه  دارند. درصد مشخص بازاریابی این دسته n%  بیشتر از دسته برنز است که بسته به نوع کالا سنجیده میشوند.

 1. بازاریابی طلایی:
  چهارمین و بالاترین دسته به بازاریابی در ملوداکس است که دارای بیشترین درصد مشارکت از ملوداکس میباشد و به عزیزانی که بیشتر از 15 سفارش در ماه را دارند تعلق میگیرد.

* پس از عضویت در بازاریابی ملوداکس، فرم مقدار سود مشارکت در فروش هر دسته و کالا ها ارسال میشود.

* عزیزان بازاریابی که در ماه سفارشی نداشته باشند از پرتال بازاریابی حذف میشوند.

معرفی بازاریاب و زیردسته

عزیزانی که در دسته بازاریاب هستند میتوانند با معرفی بازاریاب ها زیر دسته ای داشته باشند و با معرفی هر بازاریاب فعال 2% به مشارکت از سود خود اضافه کنند.
* بازاریاب فعال: به بازاریاب هایی فعال گفته میشود که رتبه نقره ای را داشته باشند.

دسته بندی